⚡⚡⚡

Insta
power

BEZ KOMPROMISÓW!

Miażdżący pakiet 6 w 1

face with monocle 1f9d0

analiza profilu na insta

Przeprowadzam dokładną analizę Twojego profilu, zbierając cenne informacje i istotne sugestie, które pomogą Ci rozkręcić profil.

chess pawn 265f fe0f

ZALECENIA DO WDROŻENIA

Na podstawie audytu przygotowuję strategiczne, spersonalizowane i konkretne wskazówki, które możesz od razu wdrożyć na swoim profilu.

man technologist 1f468 200d 1f4bb

60 minut konsultacji 1:1

Spotykamy się na konsultacji online, omawiamy zalecenia, które dla Ciebie przygotowałam, odpowiadam na Twoje pytania, daję wskazówki.

movie camera 1f3a5 e1650118286522

nagranie z konsultacji

Otrzymasz nagranie z naszego spotkania, aby móc do niego wracać kiedy chcesz przez 365 dni. Nie musisz robić żadnych notatek.

light bulb 1f4a1

pomysły na posty

Brak pomysłów nie będzie już problemem. Dostarczę Ci bazę pomysłów na posty dopasowane do Twojego profilu i branży.

lista narzędzi do biznesu

Dostarczę Ci dostęp do mojej listy sprawdzonych i niezbędnych narzędzi, które nieziemsko ułatwią Ci pracę na Insta i nie tylko.

✅ To doskonała opcja dla ciebie jeśli chcesz:

To doskonała opcja dla ciebie jeśli chcesz:

briefcase 1f4bc

Zacząć poważnie działać na Instagramie i rozwijać biznes

Nauczysz się jak budować markę osobistą na Instagramie i wykorzystać jego potencjał do biznesu i sprzedaży własnych produktów cyfrowych, bez kręcenia się w kółko i robienia pustych przebiegów.

jak dobrac elementy do grafik kurs z grafiki ankamaciejczyl

Docierać do właściwych odbiorców na Instagramie

Dowiesz się jak pozyskiwać właściwych odbiorców, których możesz zmienić w klientów, zamiast przypadkowe osoby, które robią tylko sztuczny tłum na Twoim profilu.

locked with key 1f510

Poznać tajniki postów, które budują markę i sprzedają

Masz już dość tekstów w stylu "twórz wartościowe treści", "dawaj wszystko za darmo"? Poznasz sprawdzone schematy na skuteczne posty pod konkretne cele i prowadzące do sprzedaży.

rocket 1f680

Wykorzystywać skuteczne i sprawdzone strategie

Poznasz moje strategie, które niezmiennie od lat działają, nie tylko u mnie ale także u wszystkich moich klientów. Niezależnie od tego jakie "extra" nowości wprowadza Instagram.

nie wierz mi na słowo

Zobacz opinie moich klientów

ankamaciejczyk mentoring opinia nataliabaron mojapsycholog
Natalia Baron
@mojapsycholog
Dowiedziałem się jakie błędy popełniałem oraz jak je poprawić. Przyswoiłem też dużo informacji na temat funkcjonowania instagrama oraz poznałem kilka tipów, które mogę od razu wprowadzić do swojej strategii. Anka to niesamowicie szczera i otwarta osoba, potrafi swoją wiedzę i doświadczenie przekazać w bardzo przystępnej formie. Konsultacja minęła z tego powodu bardzo szybko, szczerze polecam!
293599886 190984319942289 8729570382644107306 n
Dawid Dzikiewicz
@dawid_dzikiewicz
Jeśli do tej pory próbowałaś różnych rzeczy na Instagramie, jeśli chodzi o posty i grafiki i nadal tego 'nie czujesz', a nie wiesz, z czego to wynika i jak temu zaradzić - zgłoś się na konsultacje. Mam mnóstwo kursów o Insta, ale dopiero Anka wyklarowała mi, jak sensownie podejść do tworzenia treści i grafik - by były skuteczne, a jednoczenie, by ich tworzenie nie zajmowało milionów godzin. Dowiedziałam się w jaki sposób strategicznie podejść do tworzenia grafik na Instagram i jakie są kluczowe ich elementy, które decydują o ich skuteczności. Polecam konsultacje na maxa.
opinia konsultacje instagram ankamaciejczyk sylwia oazapalmy
Sylwia Hennek
@oazapalmy
Dowiedziałam się jak prowadzić profil, który ma być atrakcyjny pod względem informacji dla potencjalnych klientów, jakich błędów unikać. Ania była w stanie dokładnie i jasno wskazać, co było nie tak z moim profilem, jak również zaproponować konkretne kroki, które należy podjąć, aby go poprawić. Była bezpośrednia i nie słodziła, co było bardzo ważne dla mnie. Mogę polecić konsultacje z Anią innym osobom, które szukają konkretnej i praktycznej pomocy w poprawie swojego profilu.
opinia konsultacje instagram ankamaciejczyk dagmara sardyniajakiejnieznacie
Dagmara Górska
@sardyniajakiejnieznacie
To miejsce czeka na Twoją opinię.
To miejsce czeka na Twoją opinię.

szczegóły i proces

ankamaciejczyk sklepy internetowe tworzenie

Krok 1: Zamówienie

Cały proces rozpoczyna się od dokonania przez ciebie zamówienia. Poniżej znajdziesz link. Opcji płatności jest wiele, także zagranicznych.

page facing up 1f4c4

Krok 2: Brief

Od razu otrzymasz e-mail z linkiem do formularza z kilkoma ważnymi pytaniami, które pozwolą mi poznać Twoje potrzeby i cele.

ankamaciejczyk biblioteka narzedzi

Krok 3: Moja analiza

Wykonuję audyt Twojego profilu, analizuję treści, i przygotowuję rekomendacje i wskazówki. Trwa to 10 dni roboczych.

man technologist 1f468 200d 1f4bb

Krok 4: Konsultacja

Po ok. 10 dniach roboczych otrzymasz e-mail z linkiem do kalendarza, aby umówić się na indywidualną konsultację online.

szablony social media canva anka maciejczyk

Krok 5: Zamknięcie

Po naszym spotkaniu przygotuję i wyślę do Ciebie nagranie z naszego spotkania i wszystkie inne elementy tego pakietu (opisane poniżej).

podsumowanie inwestycji:

Co otrzymujesz:

Pakiet 6 w 1

⚡⚡⚡
INSTA POWER

1299 zł

Płatność jednorazowa

Anka Maciejczyk Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Polityka prywatności | Regulamin sklepu